تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

رپورتاژ آگهی‌ رایگان

پربازدیدها 

Posted 2 سال ago by mormorak / 1263 views

رپورتاژ آگهی‌ به شکلی‌ از آگهی‌ گفت میشود که به شکل گزارش تهیه شود.بی‌ طرفی‌ نویسنده از ویژگیهای رپورتاژ می‌باشد.در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است.امروزه نیز بعد دیگری از ثبت آگهی رایگان را در فضای اینترنت مشاهده می کنیم به گونه ای که یک مقاله در قالب یک پست عادی به یک سایت اضافه می شود که درحالت عادی یک مطلب معمولی و یا خبری است اما در اصل یک متن کاملا تبلیغاتی است که کاملا سازمان یافته و با اهداف تبلیغ یک محصول یا یک سایت است که شامل چندین لینک به سمت وب سایت تبلیغ کننده است.

ثبت آگهی رایگان

با رپورتاژ آگهی‌ رایگان میتوانید بککلینک رایگان و دائمی دریافت کنید و رتبه سایت خود را در گوگل بالا ببرید

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یعنی‌ پول.شما اگر هر کسب و کاری داشته باشید و بتوانید یک سایت برای خود بسازید ، با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل میتوانید پول زیادی به دست بیاورید.به عنوان مثل اگر عبارت کلیدی مربوط به کسب و کار شما ماهانه به طور میانگین پانصد بازدید کنند داشته باشد ، در واقع شما در ماه پانصد مشتری را از اینترنت جذب کرده اید.

شما میتوانید مهارت خود را به صورت یک فایل پی‌دی‌اف تهیه کرده و آنرا در سایت خود به فروش برسانید.میتوانید هر چیزی را در اینترنت بفروشید. اما مسئله مهم ترافیک سایت هست که با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل میتوانید پولدار شوید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. آسمان مجازی پرشین اسکای می گوید

    سلام خسته نباشید میخاستم رپرتاژ آگهی ثبت کنم از کجا اقدام کنم ممنون میشم

  2. سقف کاذب ابرارسازه می گوید

    سلام خسته نباشید ممنونم از اطلاعات خوبتون سپاس گذارم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.