تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

رپورتاژ آگهی چیست

پربازدیدها 

 سایت های اینترنتی و کامپیوتری / Posted 2 سال ago by mormorak / 1268 views

رپورتاژ آگهی به خبر تبلیغاتی گفته می شود که با هدف توسعه و ایجاد آگاهی برند و کسب وکار در سایت های معتبر خبری منتشر می گردد.

متن آگهی منتشر شده به صورتی تنظیم می شود که علاوه بر آشنایی و ارائه توضیحات مختصر و مفید در رابطه با برند، شامل چند کلمه کلیدی وب سایت تبلیغ دهنده نیز می باشد که بصورت فالو خواهد بود.

از آنجاییکه یکی از استراتژی های موثر لینک سازی در سئو، ایجاد لینک های فالو در سایت های معتبر و با رتبه بالا می باشد، از این سو، رپورتاژ آگهی این امکان را برایتان میسر می کند که با استفاده از یک متن خبری مناسب و ایجاد چند کلمه کلیدی و قرار دادن لینک بر روی آن، از طریق انتشار متن در سایت های معتبر، لینک های قوی به سمت سایت خود دریافت نمایید.

 

رپورتاژ آگهی رایگان در پی وجود حجم انبوه تبلیغات مستقیم و غیر مستقیم شرکت های مختلف در رسانه های متعدد به وجود آمد. رپورتاژ آگهی های حرفه ای توسط کارشناسان بازاریابی تدوین می شود. علت به کارگیری کارشناسان بازاریابی جهت تدوین این نوع آگهی ها، آشنایی و آگاهی این افراد نسبت به محصولات و خدمات شرکت ها و همچنین شناخت کافی نسبت به امور روان شناسی مخاطبان است. رپورتاژ یک روش فوق العاده مؤثر برای معرفی محصولات و خدمات شرکت است.

یک مثال ساده از کاربرد رپورتاژ آگهی

به عنوان مثال در بازاری همه شرکت های تولید کننده شوینده های خانگی محصولات شیمیایی تولید می کنند. اگر شرکتی که اقدام به تولید شوینده های گیاهی کرده است، از این نوع آگهی استفاده کند و مزایای این نوع شوینده ها را در قالب مقالات برجسته کند، بازخورد مثبتی خواهد داشت. یا شرکتی که در زمینه تولید قطعات جلوبندی فعال است و در یک جریده در مورد معایب احتمالی یک سیبک خودروی غیراستاندارد و عوارض آن مطالبی را جهت ارتقای آگاهی مصرف کنندگان می نویسد و سپس مزایای تولید سیبک استاندارد را به مخاطب منتقل می کند، در نهایت در مقابل آن تصویر محصولات و برند خود را به نمایش می گذارد، از رپورتاژ آگهی استفاده کرده است.

مزایای رپورتاژ آگهی رایگان چیست؟

ثبت آگهی رایگان در سایت‌های خبری معتبر سطح آگاهی مردم از یک کسب و کار را بالا می‌برد. به گفته آمار، کسانی که در ژوئیه 2016 از این سرویس استفاده کرده‌اند، 94% افزایش آگاهی در بین مصرف کنندگان را گزارش کرده‌اند. همچنین، 69% نیز گزارش کرده‌اند که ارزش برند آنها افزایش یافته است. خبر خوب این است که این سرویس باعث افزایش بسیاری فاکتور مثبت دیگر همچون ترافیک وب، سرنخ‌های فروش درونگرا، بهبودی در سئو ،و در نهایت، فروش نیز می‌شود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.