تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

مناسب‌ترین روش بسته بندی اثاثیه منزل

پربازدیدها 

 سایت های خدماتی / Posted 2 سال ago by mormorak / 1274 views

مناسب‌ترین روش بسته بندی اثاثیه منزل

لازمه‌ی یافتن مناسب‌ترین روش بسته بندی اثاثیه منزل این است که بدانیم هرکاری راهی دارد و باید کار را به کاردان سپرد. بسیاری از افراد بعد از انتقال لوازم خود متوجه شکستگی ها و یا خوردگی هایی می شوند که معمولا جبران ناپذیر هستند، نداشتن تخصص لازم در باربری شرق تهران    ، حمل و جابه جایی نادرست وسایل سنگین و آسیب پذیر و در اختیار نداشین تجهیزات مناسب از اصلی ترین دلایل این اتفاقات ناخوشایند می باشد.

رسم است که برای انجام صحیح یک کار بزرگ از افراد باتجربه نظرخواهی کنیم.مشورت با مشاورین زبده و با تجربه باربری جنوب تهران   به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر بسته بندی مناسب اثاثیه منزل و ادارات بتوانید حمل و نقلی آسوده و بدون استرس را تجربه کنید.

چندین نکته برای بسته بندی بهتر اثاثیه منزل

 

جمع آوری درست اقلام خرده ریز و بسته بندی درست آنها یکی از مهمترین راهکارهای انجام یک اسباب کشی است . بهتر است خسیسی را کنار گذاشته و به جای این‌که کارتن‌ها را برای جا دادن وسایل از کنار خیابان و از این مغازه‌ و آن مغازه با هزار التماس، دریافت کنید، کارتن‌های سالم بخرید. هر چه کارتن‌های سالم بزرگ‌تر و به تعداد بیشتری داشته باشید، حمل و نقل هم در زمان کمتر و هم با هزینه کمتری انجام خواهد شد. در نهایت هم کمترین خسارت به شما وارد می‌شود.

سعی کنید تا جایی که می‌شود تمام اثاثیه را به وسیله‌ی کارتن بسته بندی کنید ،حتی جعبه‌های کوچک کریستال‌ها، لباس‌های زمستانی، گل‌های مصنوعی، سبد‌های شستشو و جاروبرقی را، استفاده از کارتن‌های شل و وارفته درست وقتی به شما خسارت وارد می‌کنند که زمان بحرانی فرا رسیده است.خسته‌اید و کارگرها در گرما از تک و تا افتاده‌‌اند، یک کارتن شل و وارفته هنگام خارج کردن باز یا پاره می‌شود و کل وقت و هزینه شما به هدر می‌رود.

بهتر است در بسته بندی کارتن ها از چسب‌های نواری پهن استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند که از سالم

رسیدن بار به مقصد مطمئن شوید.

اما در بسته بندی صحیح اثاثیه منزل و ادارات علاوه بر استفاده از کارتن ها و ابزار های محکم کننده ،نحوه‌ی چیدن

صحیح بار در داخل آنها نیز مهم است، سعی کنید هنگام بسته بندی تمام اثاثیه را داخل جعبه ها با استفاده از روزنامه،دستمال و یا نایلون حباب‌دار محکم کنید تا از فروریختن آنها جلوگیری شود.

کارتن‌های سنگین را حتما با ریسمانی محکم ببندید، فشار زیاد اثاثیه بسته بندی منزل شده ممکن است باعث فروپاشیدن جعبه شود.

اتصالات اثاثیه را جداگانه بسته‌بندی کنید، به طور مثال شعله‌های اجاق گاز را جداگانه بسته‌بندی کنید، درب شیشه‌ای گاز را محکم به اجاق گاز چسب بزنید، درب فر را نیز به همین صورت.

برای بسته‌بندی اثاثیه های ماننده پرده‌ها دیگر نیاز به جعبه ندارید می‌توانید آنها را در نایلون‌های بزرگ و ضخیم قرار دهید.

وسایل ریز را در داخل کارتن‌های بزرگ و وسایل بزرگ را در داخل کارتن‌های کوچک قرار دهید تا حمل و نقل راحت‌تر داشته باشند.

مبلمان ها، یخچال،گاز و وسایل برقی حساس که نیاز به کارتن های بزرگی دارند که در دسترس نیست را حتما سلفون پیچ کنید.

دقت داشته باشید اگر می‌خواهید، با ارامش بیشتر اسباب کشی کنید، بهتر است زودتر و با برنامه ریزی عمل کنید، بسته‌بندی مناسب اثاثیه منزل، استرس از بین رفتن اثاثیه در هنگام حمل بار را به شکلی قابل توجه می‌کاهد. باربری شمال تهران   و باربری تهران و  باربری غرب تهران  شما را در رساندن به نتیجه دلخواه همراهی خواهد کرد و تا حد امکان از ایجاد آشفتگی های قبل از اسباب کشی و در حین آن با استفاده از تجربه کارمندان و مشاورانی مجرب جلوگیری خواهد کرد .

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.