خانه » Listing » نرده استیل آکات

نرده استیل آکات

پربازدیدها 

 سایت های خدماتی / Posted 8 ماه ago by امیر خسروی / 311 views

نرده استیل,قیمت نرده استیل ۳۰۴,قیمت نرده استیل راه پله

آکات با ارائه بهترین و مدرن ترین انواع نرده استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ ضد زنگ جهت اجرا در فضای داخلی ساختمان ها مانند نرده راه پله ها و فضای بیرونی ساختمان مانند نرده بالکن ها و نرده پشت پنجره در مدل های نرده استیل شیشه خور و نرده استیل کابلی و نرده استیل با پایه های طرح دار و ساده در مقاطع گرد از لوله های استیل و مقاطع چهار گوش از پروفیل های استیل با سالها تجربه این اطمینان را به مشتریان محترم می دهد که کیفیت و قیمت های محصولات ما رضایت خاطر آنها را تامین خواهد کرد. نرده های استیل ۳۰۴ استاندارد متشکل از ۱۸% ماده کروم و ۸% از ماده نیکل هستند که با ماکسیمم%۸ ۰/۰ درصد کربن ترکیب شده است که به این ترتیب هنگام مجاورت نرده استیل ۳۰۴ در برابر هوا و رطوبت یک لایه محافظ بر روی آن تشکیل می شود که مانع زنگ زدگی آن می شود. قطعات و یراق آلات نرده استیل آکات از بهترین نوع بوده و توسط معتبرترین شرکت های تولید کننده قطعات نرده استیل کشور ترکیه و تایوان ساخته می شود. از مزایای نرده استیل ۳۰۴ سهولت در تمیزی ثبات و استحکام ظاهری و شکیل بودن آن است. موارد ذکر شده نرده استیل آکات را به یکی از زیباترین محصولات در طراحی داخلی تبدیل کرده است.

stainless steel handrail railing

وبسایت رسمی نرده آلومینیومی آکات www.akat-steel.ir

وبسایت رسمی نمای اسپایدر و نمای کامپوزیت آکات www.akat-co.com

نرده استیل

قیمت نرده استیل ۳۰۴

مواردی که در تعیین قیمت نرده استیل تاثیر گذار هستند عبارتند از نوع استیل به کار رفته در تولید نرده استیل از نظر کیفیت و مقاوت استیل در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ که به دو کیفیت نرده های استیل درجه دو با کد استیل ۲۰۱ و نرده استیل درجه یک با کد استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ تقسیم می شوند. و همچنین استحکام و مقاوت قطعات نرده استیل در برابر فشار و کشش که به دو دسته قطعات سبک و قطعات سنگین تقسیم می شوند. مدل نرده استیل از نظر شکل ظاهری ارتفاع نرده شکل چیدمان گارد های امنیتی محافظتی و تعداد آنها سیستم های نصب نرده استیل و در آخر متراژ سفارش نرده دیگر مواردی هستند که در قیمت نرده استیل تعیین کننده هستند. مبنای قیمت نرده استیل بر اساس متراژ طول هندریل (دستگیره) اجرا شده و تعداد پایه های مادر یا استارت قیمت گذاری می شود.

قیمت نرده استیل راه پله

قطعات نرده استیل

قطعات نرده استیل به دو دسته سبک یا درجه دو , سنگین و درجه یک تقسیم می شوند. در تولید قطعات سبک از ورق های استیل از روش های پرس , برش و جوش استفاده می شود که از نظر مقاومت و استحکام در برابر فشار وزنی ضعیف تر هستند اما از نظر قیمت نسبت به قطعات نرده استیل درجه یک ارزان تر هستند. قطعات درجه یک به وسیله شمش ها و میلگرد های استیل در فرآیند قالب ریزی , ریخته گری استیل , تراش کاری و پرداخت تولید می شوند که اختلاف فاحشی از نظر کیفیت و استحکام در برابر قطعات سبک دارند. در تولید قطعات نرده استیل درجه یک فقط از استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ استفاده می شود که بهترن نوع استیل است اما در تولید قطعات نرده استیل سبک از استیل ۲۰۱ هم استفاده می شود. قطعات نرده استیل آکات تنها از نوع درجه یک می باشد.

قطعات نرده استیل

نرده استیل شیشه خور

نرده شیشه خور با استفاده از پایه های استیل از لوله و پروفیل استیل جهت مهار جام های شیشه ای و یراق آلات استیل شیشه گیر و دستگیر استیل ساخته می شود. نرده های استیل شیش خور بیرونی بهتر است از استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و با شیشه سکریت لمینت اجرا شود. نرده استیل شیشه خور امکان بهر گیری نور محیط جهت روشنایی بیشتر و تماشای فضای بیرونی را فراهم می کند.

نرده استیل شیشه خور

نرده استیل کابلی

نرده استیل کابلی یکی از زیباترین و مدرن ترین مدل های نرده استیل است که مناسب اجرا در فضای بیرونی و دکوراسیون داخلی ساختمان است. که از ترکیب کابل های استیل موازی به عنوان محافظ و پایه های استیل از لوله و پروفیل به همراه قطعات استیل مهارکننده کابل ها به پایه ها و دستگیره های استیل و چوبی ساخته می شود.

نرده استیل کابلی

جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir

درباره امیر :

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است