خانه » Listing » کشف خیانت همسر با هک تلفن همراه

کشف خیانت همسر با هک تلفن همراه

پربازدیدها 

 سایت های خدماتی / Posted 2 سال ago by اِنی کاظمی / 704 views

آیا به وفاداری همسر خود ظن دارید ؟
یکی از راههای کشف خیانت همسر که دفتر کاراگاه خصوصی در اختیار هم میهنان گرامی قرار میدهد به شرح ذیل بحضور معرفی و تقدیم می گردد:

کشف خیانت همسر هک موبایل

در مواردی که شما به همسر خود مظنون هستید و از طرفی همسرتان با شما زندگی می کند و به گوشی او دسترسی دارید بهترین راه حل برای اطمینان از وفاداری یا خیانت همسرتان هک گوشی تلفن همراه او می باشد.
شما با ما تماس گرفته و شماره تلفن عامل فن آوری اطلاعات دفتر کاراگاه خصوصی را به شما می دهیم. پس از هماهنگی اولیه در هر ساعت از شبانه روز که امکان دسترسی به گوشی همسرتان دارید عامل فن آوری اطلاعات ما خودش را به آدرسی که شما در اختیارش می گذارید ، رسانیده و همانجا در محل ، ظرف ۱۵ تا ۳۰ دقیقه نرم افزار اختصاصی ما را بر روی گوشی مورد نظر نصب می نماید و گوشی را به شما بازمیگرداند و شما نیز بدون جلب توجه همسرتان گوشی را در محل خودش قرار می دهید.
معمولا در مواردی که همسر به حمام می رود یا برای ورزش صبحگاهی از منزل خارج می شود یا در بدترین حالت در نیمه شب که بخواب رفته می توانید گوشی او را برداشته و به دست همکارما برسانید. حتی در بعضی موارد دیده شده خانومها قرص خواب آور به شوهرشان خورانیده اند تا خواب او سنگینتر شود و متوجه برداشتن گوشی نشود.
نرم افزار :
نرم افزار اختصاصی ما به سرعت بر روی گوشی نصب می گردد و کاملا مخفی بوده و صاحب گوشی به هیچ وجه متوجه وجود این نرم افزار بر روی گوشی خود نخواهد گردید.
اطلاعات بدست آمده از نرم افزار :
الف) کشف موقعیت : با نصب نرم افزار شما بصورت لحظه ای و آنلاین از موقعیت همسرتان بر روی نقشه گوگل مطلع خواهید شد. یعنی هر لحظه که استعلام نمایید نقطه دقیق حضور همسرتان بر روی نقشه گوگل مپ نمایش داده می شود و شما از نقطه دقیق حضور همسرتان با اختلاف کمتر از سه متر مطلع خواهید شد.
ب) پرینت مکالمات : پس از نصب نرم افزار پرینت تمام مکالمات و اطلاعات تماسهای همسرتان بصورت آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت. یعنی شماره های تماس ورودی و خروجی و زمان مکالمه به همراه پیامک های ارسال شده و رسیده را ثبت می نماید و بدینوسیله از زمان دقیق مکالمات و افرادی که با وی مکالمه داشته اند مطلع می شوید و خواهید فهمید بیشترین تماسها و پیامک ها را با چه شماره ای رد و بدل می کند.
ج) متن پیامک و پیام رسانها : با نصب نرم افزار متن پیامک های ارسالی و دریافتی همسرتان به همراه چت هایی که در نرم افزارهای پیام رسان مانند تلگرام و واتس اپ و … می کند ، تمام و کمال به دست شما خواهد رسید.
د) لیست سایتهایی که به آنها سر زده است.
با این اقدام کوچک تصویر کاملی از فعالیتهای همسرتان را بدست آورده و اطمینان کامل از سلامت اخلاقی و یا خیانت همسرتان کسب خواهید نمود.
بدین ترتیب از خیانت شوهر یا زن خود و یا وفاداری او و بی موردی شک و ظن خود مطمئن خواهید شد.

برگرفته از وبگاه کاراگاه خصوصی http://karegah-khosoosi.blog.ir

درباره اِنی کاظمی :

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است