تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

کشف هویت و آدرس افراد در فضای مجازی با داشتن ای دی تلگرام یا اینستاگرام یا واتساپ

پربازدیدها 

 سایت های خدماتی / Posted 2 سال ago by اِنی کاظمی / 1097 views

پیدا کردن آدرس و شماره تلفن افراد کلاهبردار و مجرمین فراری که تنها اطلاعاتی که از آنان در دسترس است ایمیل یا آی دی شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و واتساپ و… است:

کشف هویت مجرمین در فضای مجازی

در مواردی حکم جلب متهم فراری را در اختیار دارید اما هیچ اطلاعاتی از او در دسترس نیست و تنها یک ایمیل یا آیدی اینستاگرام و تلگرام و واتساپ یا هر پیام رسان دیگر از آنها دارید که در آن فعالیت دارند.
با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، تحت شرایطی می توان آدرس و شماره تلفن آنان را بدست آورد و برای تکمیل پرونده و رسیدگی و همچنین اجرای حکم جلب سیار از این اطلاعات استفاده بهینه نمود.
گاهی فردی اقدام به تهدید یا فحاشی یا هک اطلاعات شما در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تلگرام یا واتساپ می نماید و شما از وی شکایت نموده اید ولی موفق به شناسایی وی نشده اید. در چنین مواردی دفتر خدمات کاراگاه خصوصی در خدمت شماست و در شناسایی هویت و محل زندگی و شماره تلفن وی شما را همراهی خواهد کرد.
شناسایی و کشف هویت افراد کلاهبردار و متهمین و مجرمینی که در فضای مجازی فعال هستند ، همچنین بدست آوردن شماره تلفن و آدرس آنان که دارای آی دی و اکانت فعال در هر یک از پیام رسانها از قبیل تلگرام ، واتساپ ، وایبر ، لاین ، ایمو ، اینستاگرام و یا هریک از شبکه های پیام رسان موبایلی یا کامپیوتری هستند.
خدمات ما تنها به افرادی ارائه می گردد که در دستگاه قضایی شکایت خود را مطرح نموده اند و تنها به دارندگان دستور قضایی خدمات دهی می شود.

برگرفته از وبگاه کاراگاه خصوصی http://karegah-khosoosi.blog.ir

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.