تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

کفش ارک تولید کننده انواع کفشهای ایمنی پوتین نظامی و مردانه

پربازدیدها 

 سایت های تجاری بازرگانی صنایع / Posted 3 سال ago by اِنی کاظمی / 1649 views

در سال 1380 با یاری ایزد منان و پشتکار روز افزون،گروه تولیدی صنعتی کفش ارک را بنیان نهاد شد.اینک با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا ،ماشین آلات پیشرفته صنعت کفش و متخصصین این امر محوریت تولید خود را در زمینه کفشهای ایمنی تخصصی ، کفش پرسنلی،پوتین های نظامی و کوهنوردی قرار داده است و همواره سعی بر این داشته تا محصولاتی با پشتوانه ای از طرح و اندیشه ای نو و کیفیتی در حد استانداردهای ملی و بین المللی تولید نماید.

از تمایزات کفش ارک بهره گیری از مواد اولیه مرغوب ،مشاوران زبده حوزه چرم و کفش،ارگونومی و زیبا شناسی برای ارتقای زیبایی و کیفیت محصول میباشد تا با نگاهی نو و با اتکا به سابقه ای درخشان جایگاه کفش ایرانی را بهبود یابد.

محصولات سفارشی

کفش ارک افتخار همکاری با سازمانها و شرکت های قدرتمند داخلی را داشته که نسبت به نیاز و درخواست آنها،کفشهایی با سفارش آنها تولید و عرضه گردیده است.

کفش ارک تبریز دارنده نشان استاندارد ملی ایران میباشد.

در این بخش شما میتوایند تصویر نمونه کفش درخواستی خود را برای ما ارسال کرده و پس از بررسی کارشناسان در صورت امکان، کفش را تولید نماییم.

کفش ارک توانایی تولید کفش با :

درج نام و لوگوی شرکت سفارش دهنده ،بر روی کفش.
تولید با رنگ مَد نظر سفارش دهنده کفش
امکان تولید با مشخصات فنی خاص سفارش دهنده

خریدار عمده هستم

ما با پیدا کردن مشتریان جدید همیشه خوشحال میشم و برای تامین نیاز و خواسته های مشتریان خود از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم.

کفش ارک در راستای کاهش هزینه های جاری مصرف کننده گان کفش ایمنی و … با ایجاد بخشی با نام «خریدار عمده هستم »،را راه اندازی نموده است.

شرکتها ، سازمانها ، ادارات و فروشگاه های عمده فروشی با عضویت در وب سایت کفش ارک و با انتخاب گزینه خریدار عمده هستم ، پس از تایید کارشناسان کفش ارک میتوانند تمامی محصولات را به قیمت عمده مشاهده و نسبت به خرید آسان و راحت اقدام نمایند.

در خرید عمده شما میتوانید سایز مورد نظر،رنگ و طرح خود را در تیراژ بالا انتخاب نمایید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.