خانه » تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

زندگی شهری، سالمندان و کودکان، توان سلامت راه حلی را ارائه کرده است

با این که زندگی در شهر از مزایا و امکانات خوبی برخوردار است، اما معایب خاص خود را هم دارد. در شهر اکثر اعضای خانواده شاغل هستند و مدت زیادی از روز را در محل کار و پس از آن در ترافیک های کلان شهر ها می‌گذرانند. به صورتی که وقت بسیار کم تری را با خانواده خود خواهند گذراند. لیکن باید به این نکته توجه داشته باشیم که دو قشر آسیب پذیر جامعه یعنی کودکان و سالمندان که قادر به اشتغال نیستند، بایستی به تنهایی در خانه بمانند.

خلاف باور عامه مردم، سالمندی مساوی با ناتوانی، افسردگی و حس تنهایی نیست. سالمندی بخش مهم و شیرینی از چرخه‌ی زندگی است که فرد سالمند می‌تواند تجارب حاصله از ده‌ها سال زندگی خود را در اختیار دیگران بگذارد. هیچ گاه به این فکر نکنید که سالمندی یعنی عدم توانایی در انجام کارهای شخصی. اگر یک پرستار سالمند در کنار این عزیزان حضور داشته باشد و به تغذیه، تحرک، دارو ها و … ایشان توجه کامل را مبذول دارد، فرد سالمند می‌تواند زندگی توام با شادی و سلامتی را تجربه کند. همه‌ی ما می‌دانیم که در اکثر موارد سپردن سالمند به خانه‌ی سالمندان کار درستی نیست و باعث افزایش حس تنهایی در وی خواهد شد.

Grandma with thumb up Free Photo

مراقبت از سالمند

 

اما روی دیگر سکه‌ی زندگی شهرنشینی مربوط به نگهداری از کودکان خصوصا کودکان کم سن و سال است. والدین شاغل عموما وقت کافی برای گذراندن وقت با فرزندان خویش را ندارند . این در حالی است که خردسالان نیاز بسیاری به توجه و مراقبت دارند. آن ها نیاز به فردی دارند که مراقب تغذیه و آموزش آن ها باشد. از مواردی که حتما باید برای کودکان در نظر داشت، می‌توان خوردن سه وعده غذایی سالم شامل انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی، خواب کافی، آموزش‌های لازم، تحرک کافی، صحبت و گفت و گو با کودک را نام برد که اغلب والدین شاغل به علت کمبود وقت قادر به انجام این اعمال نیستند. پرستار کودک در این زمینه می‌تواند کمک شایانی به رشد و سلامت کودک دلبند شما ارائه کند.

 

Portrait of young smiling beautiful woman fixing a diaper on a newborn Free Photo
مراقبت از کودک

 

مرکز درمانی و توانبخشی « توان سلامت» مفتخر است که اعلام کند با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه پرستاری کودک و سالمند ، آماده ارائه خدمات در این زمینه می‌باشد. کارشناسان این مجموعه همه‌روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مراقبت از سالمندان و کودکان شما خواهند بود.

درباره « توان سلامت» بیشتر بدانید

تنها با یک تماس، مجرب‌ترین، متخصص‌ترین و دلسوزترین مراقبین و پرستاران در زمینه مراقبت از کودک و سالمندان عزیز، در منزل شما خواهند بود.

اطلاعات تماس با « توان سلامت»

رپورتاژ آگهی در ایران و خارج چه تفاوت هایی دارد؟

رپورتاژ آگهی گونه ای از تبلیغات هوشمندانه خبری است که در قالب یک گزارش خبری ارائه شود.

رپورتاژ آگهی در ایران و خارج از ایران دو معنای مختلف دارد.

در خارج از ایران و به صورت عرف، مخاطبان رسانه‌ هایی که رپورتاژ آگهی در آن منتشر می شود تصور می کنند که گزارشی بی طرفانه و مشابه مطالب گذشته آن رسانه به آنها ارائه شده است، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند و در معنای کلی به آنها القا می شود، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است.

اصطلاح رپرتاژ آگهی برای اولین بار در سال ۱۹۴۵ به ادبیات انتقادی رسانه‌ها اضافه شد.

به دلیل اعتماد به مخاطبان به رسانه‌ها، رپرتاژ آگهی‌ها بسیار موثر هستند و به همین دلیل در کشورهای پیشرفته قوانین بسیار سختی علیه رپرتاژ آگهی‌ها تصویب شده و می‌شود.

دیوان بین‌المللی تجارت در قانون آگهی‌های خود که در سال ۱۹۹۷ به تصویب رسانده خواهان مشخص کردن تبلیغات می‌شود تا مخاطبان قادر به تشخیص آن شوند.

در سال‌های اخیر مواردی برجسته از این پدیده در رسانه های ایرانی از جمله صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مشاهده شده که از جمله می‌توان از برنامه عمو پورنگ که داریوش فرضیایی آن را تهیه کرده نام برد.

از آن گذشته، موارد دیگری از رپرتاژ آگهی در رسانه‌های ایران وجود دارد که منتقدان را وادار کرده خواهان تصویب قوانینی برای مقابله با رپرتاژ آگهی‌ها شوند.

امروزه نیز بعد دیگری از رپرتاژ را در فضای اینترنت مشاهده می‌کنیم به گونه ای که یک مقاله در قالب یک پست عادی به یک سایت اضافه می‌شود که درحالت عادی یک مطلب معمولی یا خبری است، اما در اصل یک متن کاملاً تبلیغاتی است که کاملاً سازمان یافته و با اهداف تبلیغ یک محصول یا یک سایت است که شامل چندین لینک به سمت وب سایت تبلیغ کننده است.

رپرتاژ آگهی در سایت های اینترنتی

همانطور که بیان کردیم، در ایران معنی رپرتاژ آگهی متفاوت است.

در رپرتاژ آگهی سایت‌های ایرانی معمولاً سایت یا اپلیکیشن آنلاین به دیگران معرفی می‌شود.

این معرفی عموماً با گرفتن با بک‌لینک همراه است و هدفشان افزایش قدرت سایت و بهینه سازی سایت که اصطلاحاً به آن سئو گفته میشود، می باشد.

سایت های خارجی از این نوع آگهی تحت عنوان  Review یاد می کنند.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است