تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آشنایی با دوربین ریز و ریزترین دوربین ها

پربازدیدها 

 سایت های علمی / Posted 4 سال ago by نیکزاد عشایری پناه / 1451 views

یک دوربین ریز (مخفی) دستگاهی است که قادر به ضبط ویدیو (و گاهی صوتی) از یک مکان بدون فرد خاصی است و به قدری کوچک و ریز می باشد که از دید همگان پنهان باشد. اگرچه گاهی اوقات برای اهداف تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، دوربین های ریز عمدتا برای فعالیت های نظارتی استفاده می شوند.دوربین های ریز برای بررسی از مراقبت از کودکان، گاهی اوقات به عنوان دوربین های پرستار بچه شناخته می شود و همچنین می تواند به عنوان جاسوس در موارد غیر قانونی استفاده شود که MiniDvPro هیچ مسئولیتی در این زمینه نسبت به استفاده شما از این دوربین های ریز و مخفی ندارد.

دوربین های ریز معمولا به عنوان اجسام معمولی در محیط کسب و کار یا خانه مبادله می شوند. انواع دوربین های ریز وجود دارد، و برخی دیگر به طور خاص برای محیط های خاص طراحی شده اند، اگر چه بیشتر آنها طراحی شده اند متناسب با تمام محیط ها. این دوربین ها می توانند سیم کشی یا بی سیم باشند. یک دوربین ریز سیمی به یک دستگاه ذخیره سازی متصل می شود، در حالی که بی سیم ضبط را به گیرنده در شعاع کوچک انتقال می دهد.

دوربین های ریز از کمک های زیادی در حفاظت، ایمنی و حتی تحقیقات در نظر گرفته اند. آنها اغلب توسط اجرای قانون و حتی در محیط های کاری استفاده می شوند تا شواهدی از سرقت یا سوء رفتار ارائه کنند. افسران امنیتی از این دوربین هی برای نظارت بر فعالیت ها و سناریوها استفاده می کنند که اغلب با تجهیزات صوتی و تصویری استاندارد امکان پذیر نیست.

از دوربین های ریز و مخفی، اگر به درستی استفاده نکنند، می توانند نقض حقوق را ایجاد کنند. کارکنان می توانند از کارفرمایان احساس ناراحتی یا حتی ناامید کننده در صورت کشف دوربین های مخفی، به طور بالقوه منجر به یک رابطه کار ناسالم شوند. در محیط های دیگر، آنها می توانند برای محدود کردن حریم خصوصی یا حتی سوء استفاده از افراد استفاده شوند.

در ادامه شما را با برخی دوربین های ریز و مخفی آشنا می کنیم :

مکان ها و دستگاه هایی که در آن دوربین های ریز بکاربرده می شود را بررسی می نماییم و یک آگاهی کلی نسبت به این دوربین ها بدست می آوریم تا هیچ وقت غافل گیر نشویم 🙂

آشنایی با دوربین ریز و ریزترین دوربین ها

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.