تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آموزش آیلتس تضمینی

پربازدیدها 

Posted 1 سال ago by yordsevan / 752 views

آموزش آیلتس تضمینی ، دلایل بسیاری وجود دارد که چرا یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت خاصی برخوردار است . اولین و مهمترین آن ارتباط با افراد جدید می باشد و این امر به شما کمک می کند که چیزها را از دیدگاه متفاوتی ببینید و یا درک عمیقی از فرهنگ های دیگر داشته باشید. یادگیری زبان انگلیسی حتی به سلامت شما نیز کمک می کند . افرادی که به دو زبان یا بیشتر صحبت می کنند در دوران کهنسالی ذهن فعال تری نسبت به افرادی که یک زبانه هستند دارند. گاه افراد برای ادامه تحصیل نیازمند اخذ مدرک بین المللی آیلتس هستند و گاه برای توسعه کسب و کار خود لازم می دانند تا با زبان انگلیسی آشنا شوند و بتوانند به وسیله زبان انگلیسی با سایرین ارتباط برقرار نمایند.

دوره فوق فشرده آموزش آیلتس تضمینی

دوره آموزش آیلتس تضمینی در موسسه NCLC به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و همچنین آنلاین برگزار می شود و برای زبان آموزان تضمین وجود دارد واز آنجایی که در طراحی دوره و تعیین سر فصل ها از کادری متخصص ، مجرب و همچنین کتاب هایی استفاده شده است که در دانشگاه های میشیگان و کمبریج آموزش داده می شوند توانسته ایم در طی سال های متمادی به نتایج مطلوبی دست یابیم و این امر قویا ما را در امر تضمین یاری کرده است.

آموزش آیلتس تضمینی

آموزش آیلتس تضمینی

مزایای دوره فشرده

از نکات مثبت آموزش تضمینی آیلتس در موسسه NCLC فوق فشرده بودن آن می باشد ، چرا که در طی ۵ ترم (۱۰۰ جلسه) که ۲۵ هفته به طول می انجامد ، این شانس را دارید که حتی اگر در سطح مبتدی می باشید در دوره ها شرکت کرده و حداقل نمره ۶٫۵ را کسب نمایید.

از موارد دیگر می توان به سر فصل آموزشی اشاره کرد. برنامه ریزی علمی و دقیقی برای هر دوره انجام شده است و آموزش های لازم برای یادگیری و مسلط شدن بر مطلب و به خاطر سپردن آن ها صورت می گیرد و با پرسش های کلاسی که از زبان آموزان می شود و تکرار و تمرین هایی که در طول ترم انجام می شود نمره لازم کسب شده و در صورت گذراندن ترم ها به صورت مستمر تضمین نمره ۶٫۵ میسر خواهد بود.

آیلتس تضمینی

آیلتس تضمینی

روش تدریس متفاوت و منحصر به فرد

موسسه NCLC  نقطه ضعف اکثر زبان آموزان که مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ می باشد را تقویت کرده و در خصوص آموزش مباحث گرامر نیز متفاوت از دیگر موسسه ها عمل می کند و شما گرامر را نیز در قالب اسپیکینگ می آموزید و البته به صورت شفاهی و برای این که تکرار و تمرین لازم جهت استفاده در مکالمات روزمره بر روی گرامرهای آموزش داده شده صورت گیرد تمرین هایی از داستان های کوتاه که متناسب با سطح ترم ها انتخاب شده اند در قالب لیسنینگ و اسپیکینگ داده می شود تا بتوانید به طور کاربردی مطالب آموزش داده شده را استفاده کنید.

آیلتس

آیلتس

آموزش تضمینی آیلتس

آموزش آیلتس تضمینی در موسسه NCLC فقط مطالبی را که مربوط به افزایش دانش زبانی هستند در برنمی گیرد ، بلکه چهار مهارت لیسنینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و رایتینگ نیز در سرفصل های آموزشی ، کاملا تخصصی آموزش داده می شوند.

برنامه ریزی لازم جهت تمرین بر روی مهارت های آیلتس نیز از سمپل های آزمون آیلتس از کتاب های کمبریج با توجه به مطلب آموزش داده شده در هر ترم به شما داده می شود تا با نوع سوالات و چگونگی جواب دادن به آن ها آشنا شوید و با توجه به ضعفی که در هر بخش دارید توصیه های لازم همراه با تمرین های جدید به دستور کار شما اضافه می شوند .

یادگیری زبان انگلیسی

این جاست که می توان گفت با برنامه ریزی ، انتخاب صحیح مطالب جهت جلوگیری از اتلاف وقت ، پیگیری وضعیت آموزشی و نقاط ضعف ، آموزش آیلتس در موسسه NCLC تضمین شده است و کارنامه های موجود در بخش گالری نمایانگر این امر می باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.