تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آموزش جامع برنامه نویسی ربات تلگرام

پربازدیدها 

Posted 2 سال ago by منبع آموزشی ربات تلگرام / 881 views

 

اگر میخواهی بصورت حرفه ایی با ساخت ربات تلگرام ، کسب درآمد کنی پس این دوره آموزشی برای شماست.

با ساخت ربات های خدماتی ارزشمند می توان اعضای کانال ها را افزایش داد.

ربات های فروشگاهی بسازید و محصولات خودتان ، مشتریان را بصورت هدفمند بفروشید.

هر ایده پولسازی که به ذهنت خطور میکنه رو در تلگرام پیاده سازی کن.

 

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که از تلگرام استفاده می کنند.   که تلگرام را به یک بازار بسیار داغی تبدیل کرده اند. و همه ی شرکت ها ، سازمان ها ، آموزشگاه ها و دیگر ادارات و سایت های مختلفی مشغول تبلیغات و بازاریابی در این بازار داغ ( تلگرام ) هستند.   و هر کدام سهمی از این بازار را به خود اختصاص داده اند.هنوز هم جهت ورود به این بازار دیر نشده.   ولی نحوه ورود و شروع به این بازار و اینکه چه خدمات و امکاناتی را قرار است در میان انبوه افرادی که از تلگرام استفاده میکنند ارائه دهید میزان سهم شما را مشخص می کند.

 

ارائه کردن خدمات از طریق ساخت ربات تلگرام

پس از مشخص کردن و لیست کردن خدمات و امکانات خود نوبت به ارائه کردن آن ها می رسد. که یکی از کاربردی ترین روش های ارائه خدمات و امکانات خود استفاده از ربات تلگرام است.

همان طور که میدانید تلگرام سه بخش اساسی داره که از محبوترین های تلگرام می باشد. و همه از این ۳ بخش استفاده های مفیدی دارند و آن ها را به یک منبع درآمدی تبدیل کرده اند.

که شامل گروهکانال و ربات تلگرام هستند ،ما این ۳ بخش اساسی رو بطور کامل به همراه جزئیات استفاده از آنها شرح خواهیم داد؛ و یک سری ترفندهای کاربردی جهت استفاده بهینه از آن ها هست که می توانید از فصل ترفند های تلگرام بهشون دسترسی داشته باشید.

 

آموزش برنامه نویسی ربات تلگرام

یاد بگیرید چگونه یک ربات تلگرام را در ۶ مرحله بسازید و شروع به برنامه نویسی آن کنید و در بستر تلگرام آن را به یک منبع درامدی فوق العاده تبدیل کنید.همچنین با دانلود و مشاهده فیلم های آموزشی برنامه نویسی ربات تلگرام در ساخت ربات های تلگرام حرفه ایی شوید.

 

 

دانلود فیلم های آموزشی برنامه نویسی ربات تلگرام

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.