تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

دستگاه ثبت شماره مشتری امین

پربازدیدها 

 سایت های اینترنتی و کامپیوتری / Posted 2 سال ago by Ali / 258 views

امروزه از مهمترین دغدغه های فروشندگان و بازاریاب ها حفظ ارتباط با مشتری است و شرکت ها و فروشگاه‌های بزرگ نیز از اهمیت این امر با خبر هستند .

یکی از راه های ارتباطی مهم و کار آمد استفاده از پیامک است که ویژگی هایی مثل همه گیری , کم هزینه بودن و توجه بالای افراد به آن این روش را از سایر روش های تبلیغاتی متمایز کرده است .

دستگاه ثبت شماره مشتری امین با قابلیت ذخیره شماره‌ی مشتریان و همچنین ایجاد باشگاه مشتریان این امر مهم را میسر کرده است .

با قرار دادن این دستگاه در معرض مشتریان و وارد کردن شماره توسط آن ها شماره‌ی مشتریان در سامانه‌ی اختصاصی دستگاه ذخیره شده و فروشندگان با مراجعه به آن میتوانند شماره ها را مشاهده کرده و برای آن ها نام تعیین کنند و یا آن ها را گروه بندی نماییند  .

همچنین به خاطر وجود قابلیتی به نام پیام خوش‌آمدگویی این امکان فراهم شده است که این پیام تنظیم شده توسط فروشنده پس از ثبت شماره به طور خودکار برای مشتریان ارسال گردد که به خاطر امکان قراردادن مشخصات فروشگاه مثل آدرس , شماره تماس , لینک صفحات مجازی و … از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نقش یک کارت ویزیت را ایفا میکند .

همچنین با ایجاد انواع نظرسنجی‌های متنی و گزینه‌ای و ارسال انبوه آن به مشتریان , فروشندگان از نظر واقعی مشتریان خود آگاه میشوند که این راهنمای بزرگی برای کسب و کار هاست .

از امکانات متنوع دستگاه و سامانه ثبت شماره مشتری امین میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

ذخیره شماره مشتری

امکان تعیین نام و ساخت دفترچه تلفن

امکان گروه بندی شماره ها

دریافت تاریخ تولد مشتری

تنظیم پیام تبریک در روز تولد مشتری

نظرسنجی متنی و گزینه‌ای

ارسال پیامک انبوه

پیام خوش‌آمدگویی و پیام خودکار

ارسال پیامک به شماره‌های بلک‌لیست

 

برای اطلاعات بیشتر و استفاده از امکانات آن میتوانید به وب سایت ads-amin.ir مراجعه فرمایید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.