تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فروش اینترنتی در فروشگاه اینترنتی تک دیل

پربازدیدها 

 سایت های خدماتی / Posted 2 سال ago by sam / 957 views

تک دیل یک فروشگاه اینترنتى خاص در نوع خود مى باشد، که افراد می توانند در آن اجناس خود چه نو یا دست دوم ، که دربر گیرندى طیف وسیعى از اجناس کوچک تا بزرگ ( که شامل خودرو و املاک نیز مى باشد) مى شود ، را خرید و فروش نمایند.

این سایت خود به طور مستقیم در جریان این معاملات چیزی را عرضه و یا خریداری نمی کند، بلکه برای بسیاری از فروشندگان این فضا را فراهم می کند، که طی مدت زمانی مشخص کالای خود را به مزایده بگذارند.

 

مزایای و ویژگی های کلیدی تک دیل :

_تک دیل اولین سامانه خرید و فروش بومى سازى شده ایرانى مى باشد.

– سایت تک دیل، ارائه دهندى یکى از محبوب ترین روش های خرید و فروش اجناس در اینترنت مى باشد.

– استفاده از تک دیل  روش خوبى براى کسب درآمد، از تمیز کردن گنجه هاى خود و خلاص شدن از اجناسى مى باشد، که شما  دیگر به آنها نیازى ندارید.

– کارکردن با این سایت براى کاربران بسیار ساده مى باشد و همچنین داراى سرعت  بالاى است.

– برای خرید یا فروش در این سایت ، باید ثبت نام کنید، اما این فرایند به صورت رایگان است.

– سایت تَک دیل براى شما این فرصت را ایجاد مى کند ، که اجناس خود را به دو روش “مزایده” یا “مزایده پلاس” فروش بگزارید .

– همچنین اجناس مورد نیاز خود را با شرکت در مزایده هاى این سایت خریدارى کنید.

– شما مى توانید به بهترین قیمت و بدون واسطه اجناس خود را به فروش برسانید.

– براى شروع مزاید  و بازاریابى بهتر است قیمت پایه را  کمتر در نظر بگیرند، که سبب جذب خریداران بیشترى براى رقابت در سایت مزایده کالا ایجاد مى نماید.

– فروشندگان مى توانند تصاویر و مشخصات کالا را با کیفیت بالا  جهت بازاریابى و فروش اینترنتی ارائه نمایند.

– همچنین در صورتى که مزایده گزار به قیمت مورد نظر خود نرسیده باشد مى تواند مزایده را تمدید نمایید.

– مزاید پلاس نوعى مزاید به صورت مزاید به همراه فروش فورى است ، که جهت  سرعت بخشیدن به فرآیند خرید و فروش مى باشد.

– خریدارن به به صورت آنلاین مى توانند در مزایده هاى تک دیل شرکت نمایند و با اتمام زمان مزایده اجناس مورد نظر خود را خریدارى نمایند.

– هم اکنون خدمات  سایت تک دیل به صورت رایگان ارائه مى شود و این سایت وجه را از خریداران و فروشندگان دریافت نمى نمایید.

اگر قصد دارید اجناس و املاک خود را به بهترین قیمت و پیشنهاد به فروش برسانید، قطعاً مزایده بهترین روش مى باشد و همچنين روشى بسیار جالب جهت جذب مشترى و بازاریابى مى باشد، که ایجاد انگیزه براى رقابت جهت خريد مى نمایید. در ضمن مزايده بهترين روش جهت خريد و فروش بى واسطه (مستقيم) در جهان شناخته شده است. تک ديل به فروشندگان اين امکان را می دهد، كه به مخاطبین بيشتر و مشتریان جدید دسترسی پيدا نمايند. در تک ديل خودِ فروشندگان شرایط مزايده را از جمله روش ارسال، طريق پرداخت وجه و ضمانت را مشخص می نمايند.

خريداران می تواند در تک ديل به مبلغ مناسب ترى از طریق خرید مستقیم (بى واسطه) اجناس مورد نیاز خود را خريدار نمایید و همچنين شركت در مزايده هاى تک ديل خود هيجان انگيز مى باشد. ثبت نام ، شركت در مزايده هاى تک ديل و ارائه پيشنهاد جهت خريد به صورت رايگان مى باشد و فقط در پايان مزايده در صورت برنده شدن بايد مبلغ مزايده را جهت خريد پرداخت نماييد.

روش برگذارى مزايده ها در تک ديل به این صورت می باشد ، که مزايده ها در مدت زمان معينى كه به بوسيله فروشنده مشخص شده است برگزار مى شوند و فروشنده با قیمت پایین (حداقل مبلغ) شروع به برگذارى ميكند. خريدارن بايد براى شركت در مزايده مبلغ بالاترى از مبلغ كنونى پيشنهاد دهند، مزایده ها با قیمت صعودی شروع می شوند و داوطلبان با یکدیگر براى خرید رقابت مى کنند و هر پیشنهاد بعدی باید بالاتر از قبل باشد، كه در پايان مدت زمان مزايده اجناس يا املاک به بالاترين پيشنهاد فروخته ميشود.

مزایده پلاس در سايت تک ديل روش ديگرى از مزايده مى باشد، كه در اين نوع مزايده به همراه مزایده عادی امکان فروش فوری اینترنتی فراهم گرديده. که در اين روش مزایده فروشنده می تواند قیمت فروش مدنظر خود را اعلام نمايد و خریدار خارج از مزایده و زودتر از زمان پايان مزایده با كليک بر دكمه فورى به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهد. با ایجاد مزایده پلاس سعی بر تسریع بخشیدن در خرید و فروش شما را داریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.