تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

فلزیاب اصفهان

پربازدیدها 

 سایت های تجاری بازرگانی صنایع / Posted 2 سال ago by فلزیاب شیراز / 1107 views

سهم فلزیاب اصفهان در بخش صنعت، معدن و ساخت فلزیاب در کشور رشد قابل توجهی داشته است و تقاضای زیادی برای خرید فلزیاب در این استان وجود دارد. محصولات بسیار متنوع در نمایندگی فروش فلزیاب وجود دارد که طرفداران بسیاری دارد و برای هر دو اپراتورهای آماتور و حرفه ای مناسب می باشند. محصولات عمده این شرکت شامل فلزیاب، طلایاب، گنج یاب، مگنومتر، فلزیاب آنتن راداری و انواع فلزیاب امنیتی جهت استفاده در فرودگاه، مناطق نظامی و … می باشد.

صادرات فلزیاب اصفهان

طبق آمارهای اعلام شده علاوه بر ارسال رایگان فلزیاب به تمام نقاط کشور، کشورهای ترکیه، عراق و افغانستان بزرگترین متقاضیان فلزیاب از این کمپانی می باشند. ایران ۱۰٫۵ میلیارد دلار صادرات (مجموع کالا و خدمات) و دارا بودن سهم قابل توجهی از صادرات ماشین آلات صنعتی، سهم قابل توجهی از بازار فروش فلزیاب در جهان را به خود اختصاص داده است. روابط تجاری فلزیاب اصفهان با کشورهای همسایه طی سال های از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است به طوری که در حال حاضر کشورهای همسایه ایران به عنوان یکی از بهترین بازارهای صادراتی فلزیاب به حساب می آید.

گارانتی محصولات فلزیاب اصفهان

کلیه محصولاتی که توسط نمایندگی فلزیاب اصفهان عرضه می گردند دارای یک سال گارانتی معتبر و ۱۰ سال خدمات پس از فروش با برچسب هولوگرام می باشند. برچسب گارانتی نصب شده روی بدنه محصولات، متمایز کننده محصولات این شرکت با سایر محصولات متفرقه دیگر شرکت ها می باشد. به منظور بهره مند شدن از گارانتی فلزیاب لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

  • هنگام خرید فلزیاب، از نو و سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.
  • سیستم های بدون برچسب هولوگرام معتبر نخواهند بود
  • دستگاه فلزیاب را از مراکز مجاز خریداری کنید

خرید فلزیاب

جهت خرید فلزیاب به همراه مشاوره رایگان، گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش، آموزش رایگان، تست در حضور مشتری و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید با کارشناس فروش فلزیاب از طریق شماره۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.