تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

معرفی مجله طومار

پربازدیدها 

 سایت های خبری و رسانه های جمعی / Posted 3 سال ago by parisa saiedi / 1673 views

مجله اينترنتي طومار به عنوان جديدترين مجله اينترنتي كشور در پايان سال ۱۳۹۶ كار خود را در موضوعات مختلف آغاز نمود.

طومار در ابتداي راه تلاش كرده است تا با جمع آوري مطالب مناسب براي تمامي افراد و گروه هاي سني علاوه بر سرگرمي مخاطب اطلاعات بكر و ناب را نيز در اختيارش بگذارد.

مجله اينترنتي طومار در بخش هاي متنوعي همچون گردشگري ، سلامت ، سبك زندگي ، دنياي مد ، فرهنگ و هنر ، آشپزي ، سرگرمي ، تكنولوژي ، ورزشي و دين و مذهب تلاش كرده است تا سلايق مختلف را مورد توجه قرار دهد.

اما هيئت تحريريه مجله اينترنتي طومار يك بخش متفاوت را نيز براي مخاطبان خود تدارك ديده است تا وجه تمايزي با ساير مجله هاي اينترنتي داشته باشد. بخش فيلمگ در تلاش است تا با معرفي فيلم هاي روز ايران و جهان اطلاعات فرهنگي كاربران خود را نيز افزايش دهد.

در پست هاي بعدي قطعا بيشتر در رابطه با بخش هاي مختلف مجله اينترنتي طومار آشنا خواهيم شد. و در رابطه با عناوين مهمترين فيلم ها صحبت خواهيم كرد.

مجله هاي اينترنتي از قديمي ترين سبك سايت ها هستند. هيئت تحريريه مجله اينترنتي طومار در سال 80 تا 84 مديريت مجله اينترنتي پاتوق را بر عهده داشت و در آن زمان با جذب مخاطبان خود توانست از محبوبيت خوبي برخوردار گردد.

اما مشكلات مختلف جلوي پاي پاتوق باعث شد تا اين سايت باعث شد بعد از ۴ سال تعطيل شود و گروه مديريت پاتوق به سراغ مجله جديد خود رفت و سايت تو در تو را به جامعه عرضه نمود. تو در تو نيز در اوج موفقيت با بحران هاي مختلف روبرو شد.

اكنون طومار با تمام تجربه هاي بزرگ گذشته عرضه شده است تا بتواند مخاطبان خود را بيش از پيش راضي نگه دارد.

طومار تنها به دنبال سرگرم كردن مخاطب با مطالب بيهوده نيست. بلكه ما بر آنيم تا با ارائه بهترين و متنوع ترين مقالات مخاطبان خود را راضي نگه داريم.

همين موضوع باعث شد تا دسته بندي هاي سايت با دقت بيشتري نسبت به گذشته انجام شود و موضوعات با توجه به سليقه مخاطبانمان انتخاب شود.

همچنين در طومار هر مخاطبي خود مي تواند نويسنده سايت باشد تا اطلاعات به روز را با ديگران به اشتراك بگذارد.

علاوه بر بخش مقالات، طومار سعي ميكند تا در بخش اخبار جديدترين و مهمترين اخبار روز را در اختيار مخاطب خود قرار دهد تا مخاطب بدون نياز به بررسي سايت هاي متنوع و مختلف خبري در جريان مهمترين رويدادهاي روز قرار گيرد.

علاوه بر بخش فيلمگ كه پيشتر در رابطه با آن صحبت كرديم. يك بخش خاص ديگر نيز در مقابل چشمان تيزبين مخاطبان طومار نيز قرار گرفته است و آن بخشي نيست جز بخش گالري عكس در اين بخش هيئت تحريريه طومار با جمع آوري عكس هاي كم نظير و جذاب در تلاش است تا علاوه بر ذهن مخاطب چشمان مخاطبان خود را نيز راضي نگه دارد.

نكته ديگري كه مي توان در رابطه با طومار به آن اشاره كرد زيبايي ظاهري و تلاش براي طراحي با نظر كاربران بوده است. طومار تلاش كرده است تا جذابيت هاي بصري نيز علاوه بر جذابيت هاي متني را در نظر بگيرد. طراحي متمايز طومار با ساير مجله هاي اينترنتي اين نويد را به مخاطب مي دهد كه با يك سايت همه چيز تمام رو به رو شده است.

آنچه كه در طراحي سايت به آن UX يا تجربه كاربري مي گويند از مهمترين مسائلي بوده است كه مورد توجه بخش فني سايت طومار قرار گرفته است.

اين مجله با گرد هم آوري مجموعه اي از بهترين متخصصين در هر بخش تلاش كرده است تا همه چيز را به بهترين شكل در اختيار مخاطب خود قرار بدهد. هيئت تحريريه ۲۰ نفره طومار در بخش هاي مختلف مقالات جذاب و نو را در اختيار مخاطب قرار مي دهد و گروه نرم افزاري سايت با دقت بالا توانسته است تجربه كاربري سريع و نويي را به كاربران عرضه كند.

طومار در آينده به دنبال ارائه چند بخش ويژه و خاص است كه به زودي به بخش هاي متنوع سايت اضافه خواهد شد.

خوشحاليم كه توانسته ايم در اين سايت بهترين و جديدترين رخ دادها را براي كاربران ارائه كنيم.

اميد است در ادامه اين وبلاگ با معرفي ساير مطالب و بخش ها توجه شما عزيزان را جلب نماييم.

و پيشنهاد مهمي كه به شما داريم سر زدن و مطالعه روزانه سايت طومار است.

با آرزوي بهروزي و موفقيت براي همه عزيزان

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.