تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

منظور از پیراکده چیست؟

پربازدیدها 

 سایت های خدماتی / Posted 3 سال ago by vahid / 1501 views

منظور از پیراکده چیست؟

قابل توجه تمامی آرایشگر ها و آرایشگاه داران محترم و همچنین تمامی مردم عزیزی که نیاز به این بخش را برای خود احساس می کنند.

همانطور که شما دوستان مطلع هستید در اینترنت و شبکه های مجازی جای یک محل برای نشان دادن عکس ها و هنر نمایی شما در زمینه های مختلف آرایشگری اعم عکس آرایش مو، عکس طراحی ناخن، عکس گریم عروس و …. بشدت احساس می شود و متاسفانه همچین محلی وجود ندارد و همچنین اگر فردی نیاز خاصی را در این باره طلب کند نمی داند که باید چجوری مدل ها و آدرس آن محل را بدست بیاورد و حتی هنر آرایشگر ها را با هم مقایسه کند.

بعضی از دوستان از اینستاگرام برای این کار استفاده می کنند که متاسفانه بدرد نمی خورد چون مخاطب ها نمی توانند بصورت تخصصی شمارا پیدا نمایند.

به همین دلیل ما با دانستن این خلع ، اقدام به رفع آن نمودیم و آن هم درست کردن محلی برای قراردادن عکس ها و تصاویر شما با نام خودتان و شماره و آدرس شخصی خودتان بدون هزینه زیادی می باشد.

فقط شما کافی است در این سایت اقدام به ثبت نام نمایید و بعد پروفایل خود را کامل و سپس شروع به قراردادن عکس های خود بکنید و همچنین عکس های خود را در دسته بندی های اصلی و مخصوص به خود قرار بدهید.

آنوقت تفاوت این سایت را با تمامی سایتها و اپلیکیشن های موجود را متوجه خواهید شد.

و همچنین افرادی به دنبال خدمتی هستند به راحتی می توانند با جستجو از قسمت فیلترینگ سایت می توانند هر محصولی را که در سایت در آن دسته بندی هست را مشاهده نمایند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.