تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

نکات مهم استفاده از خدمات قالیشویی

پربازدیدها 

 سایت های خدماتی / Posted 12 ماه ago by قالیشویی / 353 views

نکات مهم استفاده از خدمات قالیشویی

آبان و آذر جز ماه هایی هستند که تقضای قالیشویی در آن کمتر است و سر قالیشویی ها خلوت تر می باشد. و اگر برنامه ریزی دقیق داشته باشید میتوانید به آسانی از خدمات قالیشویی و نظافت منزل با قیمت کمتر و کیفیت بالاتر استفاده کنید.

اما چه قالیشویی انتخاب کنیم؟ چطور به قالیشویی اطمینان کنیم؟ بسیاری از مردم نگران هستند که شستشوی فرش ها با آب کثیف و غیر بهداشتی انجام شود.اما واقعا چطور یک قالیشویی خوب و قابل اطمینان پیدا کنیم؟

فرش هایتان را به دزد ها نسپارید!!

حتما چک کنید که قالیشویی که فرش خود را به آن می سپارید مجاز باشد. مجوز از اتحادیه قالیشویان دقت نمایید که قالیشویی حتما از مراجع ذی ربط مانند اتحادیه قالیشویان مجوز های لازم را کسب کرده باشد. قالیشویی های مجاز زیر نظر اتحادیه فعالیت دارند. و عملکرد آنها کنترل می شود. همچنین در صورت بروز مشکل و اختلاف، اتحادیه قالیشویان پیگیری های لازم را به عمل می آورد.

قبل از تحویل فرش درباره قالیشویی تحقیق کنید. برخی قالیشویی های با ساخت اسم و سایت فرشهای دستباف و ماشینی شما را به اسم قالیشویی می دزند! و شما با دست خود فرش هایتان را تحویل می دهید. بهتر است برای اجتناب از درگیری های آتی و پیگیری های در دادگاه ها  با دقت بیشتری قالیشویی انتخاب کنید. بهتر است از قالیشویی های معتبر و شناخته شده استفاده نمایید.

مواظب باشید فرشتان فقط شامپو فرش کشیده نشود!

استفاده از مواد شوینده مناسب برای شستشوی فرش بسیار مهم است. برخی قالیشویی ها با استفاده از مواد ارزانتر و پایین آوردن قیمت های شستشو، زمینه پوسیده شدن فرش را فراهم می کنند. دقت نمایید شرکتی که خدمات قالیشویی را برای شما انجام می دهد فرش شما را موادشویی نکند. و فرش شما حتما آبکشی شود، تا مواد شوینده کاملا از فرش خارج شود.

برخی قالیشویی های با برند های متفرقه برای پایین آوردن هزینه های خود اقدام به شامپو فرش  کشیدن میکنند. و در نهایت ریشه ها را با سفید کننده می شویند. این نوع شستشو اصلا مناسب نیست و فرش با کمی استفاده مجدد کثیفی شده و لکه های قبلی مجدد (به علت عدم آبکشی از فرش خارج نشده) روی فرش نمایان می شود. لازم به ذکر است ماندن مواد شوینده در فرش و استفاده از موادی مانند آب ژاول و… فرش را به سرعت پوسیده کرده و از عمر مفید فرش می کاهند.

قیمت قالیشویی را با تخفیف  بگیرید!

قیمت قالیشویی با تخفیف به سایت قالیشویی نگاه کنید. با شماره های قالیشویی تماس بگیرید. و در نهایت از مرجع رسمی یعنی اتحادیه قالیشوییان استعلام بگیرید. برخی سایت های قالیشویی مانند ادیب در سایت خود برای سفارش های آنلاین تخفیف آنلاین لحاظ می کنند. بهتر است قبل از سفارش به سایت قالیشویی مراجعه نمایید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.