تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

هر آنچه که درباره لاک ناخن باید بدانید!

پربازدیدها 

 سایت های پزشکی، بهداشت و درمان / Posted 2 سال ago by meysam99 / 959 views

هر آنچه که درباره لاک ناخن باید بدانید!

تناسب و آراستگی اندام ظاهری خصوصا قسمت‌هایی از بدن که حجاب و پوششی ندارند، نقش مهمی را در زیبایی و جلوه یک فرد ایفا می‌کنند. دست از جمله قسمت‌هایی است که آراستگی آن می‌تواند تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری داشته باشد. آرایش ناخن از جمله مواردی است که به آراستگی و زیبایی دست بسیار کمک می‌کند. امروزه از مواد شیمیایی مختلفی برای آرایش استفاده می‌شود. لاک ناخن نیز یکی از لوازم آرایشی است که از یک فرمول کلی برای ساخت آن استفاده می‌کنند. انواع متفاوتی از لاک وجود دارد که تنها در نوع مواد ترکیبی و غلظت و همچنین نوع جلوه رنگ بر روی ناخن متفاوت می‌باشند. از انواع لاک ناخن می‌توان به لاک ناخن آینه ای و لاک ناخن الماسی اشاره داشت که برای تولید هر کدام از آن‌ها از 3 ترکیب اصلی شامل ماده رنگی، پایه تعلیق کننده و پلیمرهای چسبنده استفاده شده است. همانطور که می‌دانید ماده رنگی برای هر رنگی از لاک ناخن متفاوت خواهد بود، برای مثال برای رنگ مشکی و رنگ‌های تیره از اکسید تیتانیوم، برای رنگ سفید از ماده ای به نام دی اکسید تیتانیوم، برای رنگ سبز از کروم و برای رنگ قرمز از ماده کارماین استفاده می‌کنند. از پایه تعلیق کننده برای جلوگیری از ته نشین شدن ماده لاک استفاده می‌شود که این ماده شامل حلال‌های متفاوتی چون استات و اتیل استات می‌شود. از پلیمرهای چسبنده برای ورقه‌ای شدن لاک و چسبیندن لاک به سطوح مختلف به خصوص ناخن استفاده می‌شود. نیتروگلوکز یک نوع ماده پلیمری می‌باشد که در انواع مختلف لاک به کار گرفته می‌شود. لاک ناخن آینه ای و الماسی هدی بیوتی از جمله یکی از بهترین انواع لاک می‌باشند که در پیراکده به فروش می‌رسند. در ادامه با دو روش رقیق کردن لاک ناخن و همچنین با نکات مهم در نگهداری از لاک ناخن آشنا خواهید شد.

لاک آینه ای هدی بیوتی

کسانی که علاقه‌مندند تا ناخن‌هایشان جلوه ای براق و منعکس کننده داشته باشد، استفاده از لاک آینه ای هدی بیوتی بهترین گزینه می‌باشد. بسیاری دیده شده است که بعد از زند لاک بر روی ناخن در مدت کمی رنگ لاک کمرنگ شده و یا تکه تکه می‌شود. لاک آینه ای hudabeauty به سبب ترکیبات عالی به کار رفته در آن به راحتی از بین نمی‌رود و ماندگاری بالایی نیز خواهد داشت. همانطور که گفته شد برای ساخت انواع مختلف لاک از 3 ترکیب پایه  اصلی استفاده می‌کنند ولی در کنار آن ترکیبات بسته به نوع لاک که مات و یا آینه ای باشد از مواد دیگری چون پودر اکلیل و دیگر مواد براق کننده استفاده می‌شود. لاک آینه ای هدی بیوتی در 12 رنگ متنوع قابل سفارش از فروشگاه اینترنتی پیراکده می‌باشد.

لاک الماسی هدی بیوتی

لاک الماسی هدی بیوتی از دیگر انواع لاک ناخن می‌باشد که در ترکیبات آن از مواد اکلیلی و براق استفاده شده است. با استفاده از این مدل لاک ناخن hudabeauty می‌توانید رنگی خاص و زیبا به ناخن‌های خود ببخشید. همچنین به سبب رنگ براق و اکلیلی که دارد مناسب برای استفاده در مجالس شب می‌باشد. لاک الماسی و اکلیلی هدی بیوتی در 7 رنگ متنوع در پیراکده ارائه شده است که با مراجعه به فروشگاه آنلاین پیراکده می‌توانید محصول مورد نظر خود را به راحتی سفارش دهید. همچنین درصورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین پیراکده تماس حاصل فرمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.