تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

کارگاه خدمات فرز cnc پارس صنعت عطاریان

پربازدیدها 

 سایت های خدماتی / Posted 2 سال ago by vahid / 882 views

خدمات فرز کاری cnc

کارگاه پارس صنعت عطاریان یکی از شرکت های برجسته و با تجربه در ارائه خدمات فرز کاری cnc  و مدل سازی انواع فلزات نرم و انواع فرم ها به کمک دستگاه فرز cnc می باشد. دقت در ساخت این قطعات در شرکت ما بسیار بالا بوده و امکان ساخت انواع طرح های مورد نظر شما بدون محدودیت ابعادی امکان پذیر می باشد؛

همچنین این شرکت توانایی ارائه خدمات فرز cnc در ساخت طرح های سه بعدی و ساخت انواع ماکت ها تا طول ۳ متر را دارد. نکته قابل توجه این است که متخصصین این شرکت می‌توانند ماکت های شما را به صورت یک تکه ساخته و ارائه دهند. از طرفی امکان تراش قطعاتی از جنس فوم، پلاستیک، فلز و ساخت ماکت های تبلیغاتی و ماکت خودرو با سرعت بالا و کیفیت عالی وجود دارد.

خدمات فرز cnc سه محور

خدمات فرز cnc سه محور یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت های مختلف می باشد که این خدمات به صورت طراحی مدل های سه بعدی از روی نقشه های دو بعدی می باشد. همچنین اگر مدل سفارش شده شما اشکالاتی داشته باشد متخصصین این شرکت ها قبل از ساخت و اجرای طرح اشکالات را رفع کرده سپس به ساخت آن می‌پردازند.

می‌توانید با ارتباط برقرار کردن با شرکت های خدمات فرز cnc از جمله شرکت ما لیست کنترل ابعادی قطعات را بعد از ماشینکاری دریافت کرده تا از اجرای صحیح قطعات اطمینان حاصل کنید. اگر دوست دارید که طرح شما به موقع تحویل داده شود با این شرکت در ارتباط باشید. از جمله دیگر خدمات فرز cnc توسط شرکت ما گرفتن مشاوره در مورد ساخت و تولید قطعات متفاوت می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.