تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

اگر دنبال رپرتاژ آگهی یا مشاوره هستید در تلگرام منتظر پیام شما هستیم: http://t.me/enikazemi2 و یا به شماره 09123413422 پیام بدهید.

برای دریافت لیست کامل وب سایت های خبری با شماره تلگرام 09123413422 در ارتباط باشید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

Image result for ‫ریپورتاژ آگهی‬‎

ریپورتاژ آگهی که از کلمه ریپورت در زبان انگلیسی گرفته شده است، به معنی گزارش می‌باشد. رپورتاژ آگهی یا خبری دقیقا به شکل یکی از نوشته‌های سایت تهیه می‌شود اما تفاوت آن با یک نوشته معمولی این است که تبلیغ جنس یا سایت خاصی، محتوای آن را تشکیل خواهد داد.

تبلیغ به صورت رپورتاژ سبب می‌شود تا فرد تبلیغ کننده بتواند موضوع مورد نظر خود را به صورت کامل، تشریحی و با تعداد زیادی عکس به کاربران نمایش داده و عرضه کند.

باید توجه داشته باشید که اگر رپورتاژ آگهی در یک سایت معتبر و دارای رتبه بالا انجام شود، می‌تواند سایت شما را در جست و جوی یک کلیدواژه خاص به صفحه اول گوگل هدایت کند.

جالب است که بدانید شما می‌توانید به جای این که مدت طولانی برای بالابردن رتبه خود در گوگل وقت صرف کنید، با یک رپورتاژ آگهی ساده و با هزینه‌ای اندک می‌توانید رتبه سایت خود در حین جست و جوی یک کلیدواژه خاص را به صفحه اول گوگل هدایت کنید.

رپورتاژ آگهی شما در شاخص‌ترین سایت‌های کشور

یک تیر و چند نشان!

 

  • در رپورتاژ آگهی، می توان چند بک لینک فالودر مطلب قرار داد. قرار دادن بک لینک فالو در رپورتاژ‌ آگهی باعث می شود علاوه بر معرفی کسب و کار در سایتهایی که رپورتاژ آگهی در آنها منتشر می شود، موتور های جستجو مثل گوگل رتبه مثبت به وبسایت تبلیغ کننده تخصیص دهند.
  • از اینرو اغلب متخصصان سئو برای پیشرفت رتبه ی سایت کارفرمای خود، پیشنهاد انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت های فعال را به ایشان می دهند.
  • انتشار رپورتاژ در سایت های فعال و معتبر باعث می شود کاربرانی که مطلب یا خبر مورد نظر را مطالعه می کنند با محصولات و خدمات کسب و کار آگهی دهنده آشنا شوند، این آشنایی باعث برندسازی کسب و کار در میان کاربران اینترنتی می گردد.
لیست سایت‌ها و قیمت‌ها
نام سایت رتبه الکسا Da Pa قیمت
شفاف
تاریخ ما
صراط
پارسینه
پارس نیوز
اقتصاد آنلاین
الف
ایلنا
فرارو
انتخاب
عصر ایران
تسنیم
مهر
ایسنا
فارس
تابناک

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  تلگرام 09123413422 در ارتباط باشید.

با ما تماس بگیرید!